POS PubOrder baruri si restaurante

POS pentru baruri si restaurante. Click aici!

RSS Feed Directory
1595 feed-uri in director

SoccerStats247 Feed

Rezultate fotbal meci - 08/14/2022
Africa de Sud: PSL
Orlando Pirates 0 - 1 Chippa United
TS Galaxy 2 - 0 SuperSport United
Anglia: Championship
Blackburn Rovers 2 - 1 West Bromwich Albion
Middlesbrough 2 - 2 Sheffield United
Chelsea 2 - 2 Tottenham Hotspur
Nottingham Forest 1 - 0 West Ham United
Argentina: Prim B Metro
Colegiales 2 - 1 San Miguel
Guillermo Brown 1 - 0 Atlanta
Chacarita Juniors 1 - 1 San Martín San Juan
Brown de Adrogué 1 - 2 Chaco For Ever
Defensores de Belgrano 0 - 0 San Telmo
San Martín Tucumán 0 - 0 Gimnasia Mendoza
Tristán Suárez 0 - 1 All Boys
Mitre Santiago d. Estero 3 - 2 Villa Dálmine
Almagro 1 - 1 Deportivo Madryn
Alvarado 0 - 1 Estudiantes Río Cuarto
Argentinos Juniors 2 - 0 Unión
Estudiantes 1 - 0 Talleres de Córdoba
Racing Club 0 - 0 Boca Juniors
Vélez Sarsfield 1 - 1 Gimnasia La Plata
Gimnasia y Tiro 1 - 0 Def. de Pronunciamiento
Atlético Paraná 0 - 1 San Martín Formosa
Sportivo Las Parejas 0 - 1 Central Norte
Juventud Antoniana 1 - 1 Douglas Haig
Gimnasia Concepción 0 - 2 Racing Córdoba
Juventud Unida Univ. 1 - 0 Circulo Deportivo
Ferro Carril Oeste LP 1 - 1 Argentino Monte Maíz
Sansinena 2 - 2 Olimpo
Villa Mitre 3 - 0 Camioneros RG
Cipolletti 2 - 0 Sportivo Desamparados
Australia: Capital Territory NPL
Canberra Croatia 2 - 2 Monaro Panthers
Blacktown City 2 - 0 APIA Leichhardt
Valentine 2 - 1 Weston Workers
Newcastle Olympic 1 - 1 Lambton Jaffas
Sunshine Coast 0 - 0 Gold Coast United
Brisbane City 4 - 0 Capalaba
Gold Coast Knights 2 - 2 Brisbane Olympic
Eastern Suburbs 1 - 0 Brisbane Roar II
Lions 3 - 1 Moreton Bay United
Bentleigh Greens 0 - 1 Port Melbourne
St. Albans Saints 2 - 1 Oakleigh Cannons
Heidelberg United 1 - 4 Avondale
Austria: Bundesliga
Austria Lustenau 4 - 1 Hartberg
Salzburg 2 - 1 Wolfsberger AC
LASK 2 - 1 Rapid Vienna
Rot-Weiß Rankweil 2 - 5 Schwarz-Weiß Bregenz
FC Egg 3 - 1 Röthis
Azerbaidjan: Premyer Liqa
Qəbələ 3 - 1 Shamakhi
Neftchi Baku 5 - 2 Kapaz
Belgia: Cupa
Dikkelvenne 3 - 1 Herstal
Onhaye 2 - 1 Beringen
Dessel Sport 7 - 1 Wielsbeke
Heist 3 - 0 Achel
Binche 3 - 0 Olympia Wijgmaal
Westhoek 3 - 2 Habay-la-Neuve
Eendracht Aalst 8 - 0 Mandel United
Waremme 0 - 2 Ganshoren
Bocholt 2 - 1 Entité Manageoise
Zelzate 3 - 4 Olsa Brakel
Gullegem 1 - 0 Witgoor Sport
Verlaine 0 - 3 Liège
Avanti 1 - 3 Linden
Knokke 3 - 1 Geel
JS Fizoise 3 - 2 Roeselare Daisel
Londerzeel 2 - 4 RAAL La Louvière
Deerlijk Sport 0 - 2 Tempo Overijse
Raeren-Eynatten 0 - 4 Tubize
Erpe-Mere United 1 - 2 Lille
Ranst 0 - 3 Houtvenne
Lokeren-Temse 3 - 0 RAEC Mons
Trois-Ponts 1 - 6 Jette
Gosselies Sports 1 - 2 Wezel
Racing Mechelen 6 - 2 Drongen
City Pirates Antwerpen 1 - 0 Olympic Charleroi
Mariekerke Branst 1 - 7 Wellen
Sporting Hasselt 7 - 0 Union Bossiere Gembloux
Mormont 0 - 1 Hoogstraten
Sint-Truiden 0 - 3 Anderlecht
AS Eupen 0 - 1 Antwerp
OH Leuven 0 - 3 Club Brugge
Zulte-Waregem 1 - 4 Genk
KRC Genk II 4 - 1 Lierse K
RSC Anderlecht II 0 - 0 Deinze
Bielorusia: 1. Division
Baranovichi 0 - 3 Osipovichy
Orsha 0 - 0 Lokomotiv Gomel
Molodechno 0 - 0 Ostrovets
BATE 2 - 2 Belshina
Arsenal 0 - 1 Dinamo Minsk
Bolivia: Primera División
Nacional Potosí 1 - 0 Jorge Wilstermann
Universitario de Sucre 2 - 1 Universitario de Vinto
Oriente Petrolero 3 - 0 Real Tomayapo
Bosnia si Hertegovina: Premijer Liga
Igman Konjic 2 - 0 Sarajevo
Brazilia: Serie A
América Mineiro 1 - 0 Santos
Flamengo 5 - 0 Athletico Paranaense
São Paulo 3 - 0 RB Bragantino
Botafogo 0 - 0 Atlético Goianiense
Internacional 3 - 0 Fluminense
Ceará 0 - 1 Fortaleza
Coritiba 0 - 1 Atlético Mineiro
Novorizontino 3 - 1 Criciúma
Amazonas 2 - 1 Lagarto
NEC 2 - 2 Portuguesa RJ
ASA 1 - 0 Rio Branco
Tocantinópolis 1 - 0 Santa Cruz
Bulgaria: First League
CSKA Sofia 1 - 0 Septemvri Sofia
CSKA 1948 Sofia II 1 - 0 Botev Plovdiv II
Cehia: 3. liga
Dukla Praha II 2 - 1 Loko Vltavín
Viktoria Plzeň II 0 - 1 Bohemians 1905 II
Pardubice II 2 - 0 Jablonec II
Viktoria Žižkov 1 - 0 Hradec Králové II
Sokol Brozany 0 - 1 Chlumec nad Cidlinou
Slovácko II 0 - 0 Znojmo
Zlín II 2 - 1 Uničov
Varnsdorf 2 - 0 Prostějov
Sigma Olomouc II 1 - 0 Opava
Jablonec 2 - 3 Slavia Prague
Sparta Prague 2 - 0 Sigma Olomouc
Pardubice 2 - 1 Slovan Liberec
České Budějovice 2 - 2 Slovacko
Chile: Primera B
Rangers 0 - 1 Recoleta
Unión La Calera 1 - 1 Deportivo Antofagasta
Colo Colo 1 - 0 Palestino
La Serena 0 - 1 Huachipato
China: Liga Intai
Qingdao Youth Island 2 - 1 Beijing BSU
Shijiazhuang Kungfu 1 - 2 Kunshan
Liaoning Shenyang 0 - 3 Nantong Zhiyun
Columbia: Primera A
Águilas Doradas 0 - 0 Millonarios
Jaguares de Córdoba 1 - 2 Deportivo Pereira
Junior 4 - 2 Independiente Medellín
Atlético 2 - 1 Orsomarso
Valledupar 1 - 1 Tigres
Coreea de Sud: K League Classic
Jeju United 5 - 0 Pohang Steelers
Suwon Bluewings 4 - 1 Seongnam
Gangneung City 2 - 1 Yangju Citizen
Ulsan Citizen 0 - 1 Cheongju
Costa Rica: Primera División
Santos de Guápiles 2 - 1 Alajuelense
Deportivo Saprissa 3 - 0 San Carlos
Municipal Grecia 3 - 5 Cartaginés
Croatia: 1. HNL
Osijek 2 - 2 Varaždin
Rijeka 0 - 1 Slaven Koprivnica
Jarun 1 - 3 Rudeš
Danemarca: 2nd Division
AB 2 - 2 Brabrand
Esbjerg 0 - 0 Skive
Brøndby 2 - 0 OB
AaB 0 - 0 Nordsjælland
Viborg 2 - 0 Silkeborg
Ecuador: Liga Pro
LDU Quito 2 - 0 Emelec
Técnico Universitario 3 - 1 Guayaquil City
Barcelona 0 - 0 Universidad Católica
Cumbayá 1 - 0 Macará
Elvetia: Challenge League
Vaduz 2 - 4 Thun
Winterthur 1 - 1 Zürich
Basel 0 - 2 Lugano
Young Boys 3 - 0 Servette
Estonia: Meistriliiga
Paide 0 - 0 Kuressaare
Finlanda: Kakkonen
OLS 0 - 1 JBK
JS Hercules 4 - 0 RoPS
JJK 5 - 1 KajHa
KuPS Akatemia 1 - 1 NJS
Futura 2 - 6 Atlantis
Klubi-04 4 - 3 VJS
KuPS 1 - 0 Mariehamn
Franta: Ligue 1
Ajaccio 0 - 0 Lens
Auxerre 2 - 2 Angers SCO
Nice 1 - 1 Strasbourg
Brest 1 - 1 Olympique Marseille
Reims 2 - 4 Clermont
Troyes 0 - 3 Toulouse
Georgia: Erovnuli Liga
Lokomotivi Tbilisi 0 - 2 Gagra
Dila 0 - 1 Dinamo Batumi
Germania: 2. Bundesliga
St. Pauli 3 - 0 Magdeburg
Fortuna Dusseldorf 2 - 2 Greuther Fürth
Hannover 96 1 - 0 Jahn Regensburg
Erzgebirge Aue 1 - 5 Wehen Wiesbaden
Meppen 6 - 2 Waldhof Mannheim
Bayern Munich 2 - 0 Wolfsburg
Mainz 05 0 - 0 Union Berlin
Vreden 4 - 3 Schermbeck
Victoria Clarholz 3 - 1 Finnentrop / Bamenohl
Delbrücker SC 1 - 1 Gütersloh
Sprockhövel 0 - 4 Gievenbeck
Paderborn II 0 - 1 Westfalia Rhynern
Ennepetal 2 - 1 Eintracht Rheine
Sportfreunde Siegen 3 - 0 ASC Dortmund
Rielasingen-Arlen 1 - 1 Oberachern
Uerdingen 2 - 1 Schonnebeck
Schwarz-Weiß Essen 1 - 1 Germania Ratingen
Homberg 1 - 2 MSV Düsseldorf
Meerbusch 6 - 0 Cronenberger SC
SSVg Velbert 0 - 0 Sonsbeck
Kleve 1 - 2 Monheim
Union Nettetal 3 - 1 TVD Velbert
Hilden 3 - 1 SF Hamborn
SC St. Tönis 4 - 1 FSV Duisburg
TuRU 1880 Düsseldorf 1 - 1 Kray
Heeslinger SC 3 - 0 Schöningen
HSC Hannover 0 - 5 Rotenburger SV
LSK Hansa 1 - 2 Papenburg
VfL Oldenburg 3 - 0 Germania Egestorf
Lupo-Martini 1 - 0 Bersenbrück
Staaken 0 - 2 Makkabi
CFC Hertha 2 - 2 MSV 1919 Neuruppin
Mecklenburg Schwerin 0 - 7 1. FC Frankfurt
Hansa Rostock II 2 - 0 Rostocker FC
Eintracht Mahlsdorf 0 - 0 Pampow
Union Fürstenwalde 1 - 1 Blau-Weiß 90 Berlin
Wacker Nordhausen 5 - 1 Krieschow
Paloma 1 - 1 HEBC
Türkiye 4 - 1 Curslack-Neuengamme
Niendorfer TSV 6 - 2 Süderelbe
Union Tornesch 1 - 0 Osdorf
Buchholz 1 - 4 Victoria Hamburg
Sasel 5 - 1 Harksheide
TSV Steinbach II 0 - 2 Neuhof
Rot-Weiß Walldorf 3 - 1 Fernwald
Mülheim-Kärlich 3 - 4 Schott Mainz
Mechtersheim 2 - 3 Diefflen
Gonsenheim 2 - 2 Karbach
Weiche Flensburg II 1 - 3 Union Neumünster
Lübeck II 2 - 4 Todesfelde
Eckernförder SV 3 - 0 Frisia 03 Risum-Lindholm
GW Siebenbäumen 2 - 2 Bordesholm
Hemelingen 7 - 1 Werder Bremen III
Schwachhausen 0 - 2 Vatan Sport
Brinkumer SV 0 - 3 Oberneuland
Union Bremen 3 - 2 BTS Neustadt
Leher TS 1 - 2 Aumund-Vegesack
Stuttgart II 4 - 2 Eintracht Trier
Hessen Kassel 2 - 2 Rot-Weiß Koblenz
Homburg 7 - 0 FSV Frankfurt
Germania Halberstadt 0 - 3 ZFC Meuselwitz
Greifswalder FC 0 - 0 Chemnitzer FC
Tennis Borussia 0 - 6 Carl Zeiss Jena
Rot-Weiß Erfurt 5 - 0 Lichtenberg
BFC Dynamo 0 - 1 BAK 07
Borussia M'gladbach II 3 - 0 Fortuna Düsseldorf II
Bremer SV 1 - 3 Lübeck
Phönix Lübeck 0 - 2 Atlas Delmenhorst
Werder Bremen II 2 - 0 St. Pauli II
Borussia Hildesheim 3 - 0 Schwarz-Weiß Rehden
Guatemala: Liga Nacional
Xelajú 1 - 1 Guastatoya
Cobán Imperial 3 - 1 Antigua GFC
Mixco 2 - 0 Xinabajul
Achuapa 1 - 1 Iztapa
Honduras: Lia Nationala
Real España 2 - 1 Victoria
Vida 2 - 0 Real Sociedad
Olancho 0 - 1 Olimpia
Motagua 4 - 1 Marathón
Indonezia: Liga 1
Dewa United 2 - 0 Bhayangkara
Persebaya Surabaya 2 - 2 Madura United
Persis Solo 1 - 2 Persita
Persikabo 1973 1 - 1 Persija
Irlanda: Premier Division
St Patrick's Athletic 1 - 0 Sligo Rovers
Irlanda de Nord: Premiership
Linfield 4 - 0 Portadown
Islanda: Úrvalsdeild
ÍBV 4 - 1 FH
KA 3 - 0 ÍA
Valur 6 - 1 Stjarnan
Italia: Serie A
Fiorentina 3 - 2 Cremonese
Lazio 2 - 1 Bologna
Salernitana 0 - 1 Roma
Spezia 1 - 0 Empoli
Ascoli 2 - 1 Ternana
Benevento 0 - 1 Cosenza
Brescia 2 - 0 Südtirol
Modena 0 - 1 Frosinone
SPAL 1 - 3 Reggina
Venezia 1 - 2 Genoa
Japonia: J1 League
Kashima Antlers 2 - 0 Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol 2 - 3 Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 0 - 2 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 0 - 0 Nagoya Grampus
Tochigi 0 - 2 Albirex Niigata
JEF United 1 - 2 Machida Zelvia
Tokushima Vortis 2 - 2 Oita Trinita
Kazahstan: Cup
Kaisar 3 - 1 Kyzyl-Zhar
Aktobe 1 - 0 Tobol
Shakhter Karagandy 1 - 7 Astana
Letonia: Virsliga
Spartaks Jūrmala 2 - 3 Liepaja
Lituania: A Lyga
Riteriai 1 - 5 Zalgiris
Banga 0 - 0 Suduva
Macedonia de Nord: First League
Pobeda 0 - 1 Tikvesh
Bregalnica Štip 0 - 1 Struga
Rabotnički 0 - 5 Akademija Pandev
Shkendija 1 - 1 Sileks
Malaezia: Premier League
Skuad Projek 0 - 3 Kuching FA
Malawi: Super League
Kamuzu Barracks 1 - 0 Karonga United
TN Stars 0 - 3 Dedza Dynamos
Mighty Wanderers 3 - 3 Nyasa Big Bullets
Rumphi United 1 - 3 MAFCO
Mexic: Liga MX
Pumas UNAM 0 - 3 América
Guadalajara 1 - 1 Atlas
Cruz Azul 2 - 3 Toluca
Moldova: Divizia Nationala
Milsami 1 - 0 Petrocub
Sheriff 2 - 0 Dinamo-Auto
Nicaragua: Primera Division
Municipal Jalapa 1 - 0 Deportivo Ocotal
Juventus Managua 0 - 1 Walter Ferretti
Sport Sébaco 2 - 1 Managua
UNAN Managua 3 - 0 Matagalpa
Norvegia: 1. Division
Brann 3 - 0 Raufoss
Bryne 2 - 1 Grorud
Fredrikstad 1 - 1 Ranheim
KFUM 3 - 2 Sandnes Ulf
Kongsvinger 2 - 2 Start
Mjøndalen 0 - 4 Sogndal
Skeid 2 - 0 Åsane
Stjørdals-Blink 3 - 2 Stabæk
Strømmen 1 - 3 Egersund
Frigg 0 - 3 Hødd
Levanger 2 - 3 Træff
Tromsdalen 0 - 1 Kjelsås
HamKam 1 - 1 Valerenga
Jerv 1 - 0 Lillestrøm
Tromsø 2 - 1 Kristiansund
Oceania: O-League
Auckland City 2 - 0 Central Coast
Olanda: Eerste Divisie
ADO Den Haag 0 - 2 Den Bosch
Volendam 1 - 4 NEC
Ajax 6 - 1 Groningen
Twente 3 - 0 Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam 2 - 3 AZ
Paraguay: Division Profesional
Olimpia 2 - 0 Cerro Porteño
Club Guaraní 1 - 1 Nacional
Peru: Primera División
Sport Huancayo 4 - 0 UTC Cajamarca
Alianza Atlético 3 - 0 César Vallejo
Atlético Grau 2 - 1 Deportivo Municipal
Sport Boys 2 - 1 Cienciano
Universitario 2 - 0 Deportivo Binacional
Polonia: Ekstraklasa
Lech Poznań 0 - 1 Slask Wroclaw
Radomiak Radom 4 - 1 Lechia Gdańsk
Rakow Czestochowa 2 - 2 Jagiellonia Białystok
Górnik Łęczna 1 - 2 Arka Gdynia
Chrobry Głogów 0 - 1 Podbeskidzie
Stal Rzeszów 1 - 0 ŁKS Łódź
Portugalia: Primeira Liga
Vitoria Guimaraes 1 - 0 Estoril
Vizela 0 - 1 Porto
Boavista 2 - 1 Santa Clara
Romania: Liga I
Universitatea Craiova 1 - 0 Mioveni
FCSB 3 - 2 Chindia Târgovişte
CFR Cluj 0 - 1 Botoșani
Rusia: FNL
Alaniya Vladikavkaz 1 - 0 Neftekhimik
Volgar Astrakhan 2 - 0 Yenisey
Arsenal Tula 1 - 1 Dynamo Makhachkala
SKA Khabarovsk 2 - 2 Baltika
Krasnodar II 0 - 1 Akron
Khimki 1 - 3 Akhmat Grozny
Orenburg 1 - 0 Torpedo Moskva
Nizhny Novgorod 3 - 4 Rostov
Spartak Moscow 3 - 0 Sochi
Scotia: Premiership
Hearts 4 - 1 Dundee United
Kilmarnock 0 - 5 Celtic
Serbia: Prva Liga
Mačva Šabac 2 - 1 Radnički Novi Beograd
Loznica 0 - 0 GFK Sloboda Užice
Rad Beograd 0 - 3 Grafičar
Železničar Pančevo 1 - 0 Trayal Kruševac
Zlatibor Čajetina 1 - 1 RFK Novi Sad
Mladost Novi Sad 0 - 1 Partizan
Spartak Subotica 2 - 2 Javor Ivanjica
Mladost Lučani 3 - 2 Radnik Surdulica
Zemplín Michalovce 0 - 4 Spartak Trnava
DAC 1904 3 - 0 Dukla Banská Bystrica
Liptovský Mikuláš 1 - 5 Slovan Bratislava
Slovenia: 1. SNL
Domzale 3 - 2 Maribor
Dekani 1 - 1 Rudar
Krka 2 - 0 Triglav
Ilirija 1 - 1 Brinje Grosuplje
Spania: La Liga
Cadiz 0 - 1 Real Sociedad
Almeria 1 - 2 Real Madrid
Valencia 1 - 0 Girona
Burgos 1 - 0 Malaga
Racing Santander 0 - 2 Villarreal II
Ibiza 0 - 2 Granada
SUA: MLS
Inter Miami 3 - 2 New York City
Austin 4 - 3 Sporting KC
Colorado Rapids 1 - 1 Columbus Crew
Dallas 4 - 1 SJ Earthquakes
Houston Dynamo 2 - 3 Montréal
LA Galaxy 5 - 2 Vancouver Whitecaps
Los Angeles 5 - 0 Charlotte
Birmingham Legion 1 - 0 San Diego Loyal
San Antonio 2 - 0 Las Vegas Lights
Monterey Bay 1 - 0 Sacramento Republic
Suedia: Allsvenskan
AIK 2 - 2 Värnamo
Degerfors 1 - 1 Varberg
Djurgården 3 - 2 Kalmar
Elfsborg 1 - 1 Norrköping
Malmö 3 - 1 GIF Sundsvall
Forward 0 - 2 Sylvia
Haninge 1 - 4 Örebro Syrianska
Motala 1 - 3 Vasalund
Sandviken 1 - 3 IF Karlstad
Team Thoren 0 - 2 Gefle
Täby 1 - 2 Piteå Women
Umeå FC 3 - 4 Hammarby Talang
Falkenberg 2 - 0 Oddevold
GAIS 3 - 0 Ljungskile
Skövde AIK 1 - 3 Östersunds FK
Utsikten 1 - 1 Norrby
Tailanda: Thai Premier League
Port 0 - 0 Lamphun Warrior
Chiangrai United 1 - 0 Police Tero
Sukhothai 0 - 3 Prachuap
Tara Galilor: Premier League
Penybont 2 - 0 Bala Town
Turcia: 1. Lig
Bodrumspor 3 - 1 Yeni Malatyaspor
Sakaryaspor 0 - 1 Göztepe
Alanyaspor 3 - 3 Besiktas
Ümraniyespor 0 - 1 Antalyaspor
Gaziantep FK 1 - 0 Ankaragücü
Ungaria: NB I
Kisvárda 1 - 1 Puskas
Ferencvaros 4 - 0 Fehervar
Honvéd 3 - 3 Paksi FC
Gyirmót 0 - 1 Békéscsaba
Kazincbarcika 2 - 1 Budafoki MTE
Pécsi MFC 2 - 1 MTE 1904
Tiszakécske 1 - 2 Diósgyőr
Siófok 1 - 0 Nyíregyháza Spartacus
Szombathelyi Haladás 2 - 1 Győri ETO
Soroksár SC 2 - 2 Csákvári TK
MTK 5 - 2 Dorogi
Ajka 4 - 2 Kozármisleny
Szentlőrinc SE 2 - 0 Szeged-Csanád
Venezuela: Primera División
Hermanos Colmenárez 2 - 0 UCV
Deportivo Táchira 0 - 0 Carabobo
Vietnam: V.League 1
Da Nang 0 - 2 Viettel
Ha Noi 2 - 1 Hoang Anh Gia Lai
Zimbabwe: Premier Soccer League
Tenax 0 - 2 Dynamos
CAPS United 1 - 0 Bulawayo City
Bulawayo Chiefs 2 - 1 Kariba
Triangle United 1 - 1 Manica Diamonds

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 08/13/2022
Africa de Sud: PSL
Stellenbosch 3 - 1 Royal AM
Mamelodi Sundowns 4 - 0 Kaizer Chiefs
Richards Bay 1 - 0 Sekhukhune United
AmaZulu 2 - 1 Cape Town City
Anglia: Championship
Blackpool 0 - 1 Swansea City
Cardiff City 1 - 0 Birmingham City
Huddersfield Town 3 - 1 Stoke City
Hull City 2 - 1 Norwich City
Luton Town 0 - 1 Preston North End
Millwall 3 - 2 Coventry City
Rotherham United 4 - 0 Reading
Sunderland 2 - 2 Queens Park Rangers
Wigan Athletic 1 - 1 Bristol City
Accrington Stanley 4 - 4 Burton Albion
Bristol Rovers 1 - 0 Oxford United
Cambridge United 2 - 1 Exeter City
Cheltenham Town 0 - 2 Portsmouth
Derby County 2 - 1 Barnsley
Ipswich Town 3 - 0 Milton Keynes Dons
Lincoln City 1 - 1 Forest Green Rovers
Morecambe 1 - 1 Fleetwood Town
Plymouth Argyle 2 - 0 Peterborough United
Port Vale 0 - 0 Bolton Wanderers
Sheffield Wednesday 1 - 0 Charlton Athletic
Wycombe Wanderers 1 - 2 Shrewsbury Town
AFC Wimbledon 2 - 2 Doncaster Rovers
Bradford City 2 - 0 Newport County
Carlisle United 1 - 1 Swindon Town
Harrogate Town 0 - 0 Crawley Town
Leyton Orient 1 - 0 Mansfield Town
Northampton Town 2 - 1 Hartlepool United
Rochdale 0 - 1 Grimsby Town
Salford City 3 - 0 Crewe Alexandra
Stockport County 1 - 0 Colchester United
Sutton United 1 - 0 Barrow
Tranmere Rovers 3 - 0 Gillingham
Walsall 1 - 1 Stevenage
Boreham Wood 2 - 2 Notts County
Bromley 0 - 0 Altrincham
Chesterfield 1 - 0 Aldershot Town
Eastleigh 1 - 0 Wealdstone
Halifax Town 0 - 1 Torquay United
Gateshead 2 - 2 Barnet
Maidenhead United 3 - 2 Scunthorpe United
Maidstone United 2 - 1 York City
Oldham Athletic 3 - 2 Dorking Wanderers
Solihull Moors 1 - 1 Southend United
Woking 2 - 0 Dagenham & Redbridge
Yeovil Town 1 - 1 Wrexham
Arsenal 4 - 2 Leicester City
Aston Villa 2 - 1 Everton
Brentford 4 - 0 Manchester United
Brighton & Hove Albion 0 - 0 Newcastle United
Manchester City 4 - 0 AFC Bournemouth
Southampton 2 - 2 Leeds United
Wolverhampton Wanderers 0 - 0 Fulham
Argentina: Prim B Metro
Defensores Unidos 2 - 1 UAI Urquiza
Talleres Remedios 2 - 1 Dock Sud
Deportivo Merlo 0 - 0 Deportivo Armenio
Acassuso 0 - 0 Fénix
Cañuelas 0 - 4 Comunicaciones
Instituto 1 - 1 Deportivo Riestra
Sacachispas 1 - 1 Belgrano
Quilmes 1 - 0 Flandria
Deportivo Maipú 2 - 1 Temperley
Patronato 3 - 2 San Lorenzo
Rosario Central 3 - 1 Barracas Central
Defensa y Justicia 0 - 0 Tigre
River Plate 4 - 1 Newell's Old Boys
Lanús 1 - 1 Independiente
Crucero del Norte 1 - 1 Defensores Belgrano VR
Boca Unidos 1 - 3 Sarmiento Resistencia
Juventud Unida G. 1 - 1 Sportivo Belgrano
Huracán Las Heras 0 - 3 Independiente Chivilcoy
Ciudad de Bolívar 2 - 1 Estudiantes de San Luis
Armenia: Premier League
Urartu 0 - 1 Van
Pyunik 1 - 0 Shirak
Australia: Capital Territory NPL
Belconnen United 2 - 0 Gungahlin United
Canberra Olympic 2 - 0 West Canberra Wanderers
Cooma Tigers 2 - 2 O'Connor Knights
Sydney Olympic 1 - 1 Manly United
Broadmeadow Magic 2 - 3 Maitland
Cumberland United 1 - 2 Campbelltown City
Adelaide City 6 - 0 Adelaide Olympic
Croydon 1 - 0 Adelaide Comets
Sturt Lions 1 - 0 FK Beograd
Adelaide United II 4 - 1 WT Birkalla
MetroStars 2 - 1 South Adelaide Panthers
South Melbourne 1 - 0 Dandenong City
Hume City 2 - 1 Dandenong Thunder
Perth 2 - 0 Gwelup Croatia
Floreat Athena 3 - 1 Sorrento
Balcatta 0 - 3 Cockburn City
Stirling Macedonia 1 - 0 Inglewood United
Austria: Bundesliga
Austria Klagenfurt 1 - 0 Ried
Sturm Graz 4 - 0 Rheindorf Altach
Austria Vienna 2 - 1 WSG Tirol
Stripfing 2 - 0 Neusiedl
Fach-Donaufeld 0 - 1 Wiener SC
Leobendorf 4 - 1 Krems
Rheindorf Altach II 4 - 5 Lauterach
Rotenberg 3 - 2 Wolfurt
Hohenems 5 - 2 Göfis
Dornbirner SV 0 - 1 Admira Dornbirn
Wolfsberger AC II 4 - 1 Ried II
LASK II 1 - 1 Treibach
Azerbaidjan: Premyer Liqa
Sumqayit 0 - 2 Qarabag
Səbail 0 - 1 Turan
Belgia: Cupa
URSL Visé 2 - 2 Harelbeke
Berchem Sport 1 - 7 Patro Eisden
Ostiches 2 - 0 Acren-Lessines
Lyra-Lierse Berlaar 2 - 0 Zwarte Leeuw
Rebecq 1 - 2 Meux
Tienen 0 - 1 Perwez
Hades 0 - 2 Sint-Eloois-Winkel
Fenixx BeigHum 0 - 2 Sparta Petegem
Francs Borains 2 - 0 Merelbeke
Sprimont 1 - 3 Thes Sport
Hombourg 0 - 1 Jong Lede
Oudenaarde 2 - 0 Berlare
Biesme 0 - 2 VW Hamme
Union Namur 1 - 1 Tongeren
Ninove 3 - 1 Couvin-Mariembourg
Sint-Lenaarts 2 - 2 Cappellen
Diegem Sport 0 - 4 Rupel Boom
Westerlo 4 - 2 Standard Liège
Cercle Brugge 0 - 0 Mechelen
RFC Seraing 0 - 1 Sporting Charleroi
Union Saint-Gilloise 2 - 1 Kortrijk
Beerschot 1 - 0 Waasland-Beveren
Club Brugge II 2 - 2 Standard Liège II
Bielorusia: 1. Division
ML Rogachev 3 - 1 Volna
Shakhtyor Petrikov 2 - 2 Naftan
Slonim 1 - 3 Smorgon
Slavia 0 - 1 Gomel
Minsk 2 - 0 Vitebsk
Isloch 1 - 2 Dinamo Brest
Bolivia: Primera División
Real Santa Cruz 1 - 2 Bolívar
The Strongest 1 - 1 Atlético Palmaflor
Guabirá 1 - 1 Independiente
Bosnia si Hertegovina: Premijer Liga
Željezničar 4 - 2 Tuzla City
Sloboda Tuzla 2 - 0 Borac Banja Luka
Posušje 3 - 2 Sloga Doboj
Brazilia: Serie A
Corinthians 0 - 1 Palmeiras
Goiás 1 - 1 Avaí
Cuiabá 1 - 0 Juventude
Guarani 1 - 0 Náutico
CRB 2 - 0 Grêmio
Sport Recife 4 - 0 CSA
Brusque 2 - 1 Ponte Preta
Operário PR 1 - 1 Sampaio Corrêa
Vasco da Gama 3 - 1 Tombense
Bahia 2 - 0 Ituano
Cruzeiro 1 - 1 Chapecoense
São José RS 4 - 1 Altos
Campinense 0 - 1 Volta Redonda
Confiança 1 - 0 Atlético Cearense
Vitória 3 - 1 Brasil de Pelotas
Botafogo SP 2 - 1 Remo
Manaus 2 - 1 Mirassol
Figueirense 2 - 1 ABC
Aparecidense 1 - 0 Botafogo PB
Ferroviário 1 - 2 Ypiranga Erechim
Paysandu 0 - 1 Floresta
Moto Club MA 0 - 1 América RN
São Bernardo 1 - 1 Bahia de Feira
Caxias 0 - 0 Real Noroeste
Pouso Alegre 1 - 0 Paraná
Bulgaria: First League
Arda 0 - 1 CSKA 1948 Sofia
Beroe 1 - 1 Botev Plovdiv
Sportist Svoge 0 - 0 Etar
Belasitsa 0 - 1 Vitosha Bistritsa
Minyor Pernik 0 - 0 Montana
Spartak Pleven 3 - 1 Dobrudzha 1919
Dunav ot Ruse 0 - 1 Yantra 2019
Maritsa Plovdiv 3 - 0 Sozopol
Cambogia: C-League
NagaWorld 0 - 0 Boeung Ket
Angkor Tiger 2 - 5 Visakha
Svay Rieng 10 - 0 Kirivong Sok Sen Chey
Canada: Liga de Fotbal
SC Scarborough 3 - 2 BGH City
Cehia: 3. liga
Baník Sokolov 1 - 1 Admira Praha
Motorlet Praha 1 - 0 Slavia Karlovy Vary
Jiskra Domažlice 4 - 1 Povltava FA
Králův Dvůr 4 - 1 Přeštice
Sokol Hostouň 1 - 2 České Budějovice II
Sparta Kolín 6 - 0 Baník Souš
Ústí nad Labem 2 - 2 Přepeře
Sokol Živanice 2 - 2 Zápy
Mladá Boleslav II 1 - 0 Benešov
Slovan Velvary 0 - 1 Teplice II
Hanácká 2 - 0 Baník Ostrava II
Slovan Rosice 5 - 1 Frýdlant
Vítkovice 0 - 1 Hodonín
Třinec 2 - 0 Dukla Praha
Slavia Praha II 4 - 2 Sparta Praha II
Vlašim 1 - 2 Líšeň
Vyškov 3 - 1 Táborsko
Chrudim 1 - 2 Vysočina Jihlava
Baník Ostrava 3 - 1 Zlín
Teplice 0 - 1 Bohemians 1905
Hradec Králové 1 - 2 Viktoria Plzen
Zbrojovka Brno 3 - 1 Mladá Boleslav
Chile: Primera B
Fernández Vial 2 - 3 Universidad Concepción
Santiago Morning 1 - 2 Deportes Temuco
Curicó Unido 3 - 1 Universidad de Chile
Coquimbo Unido 3 - 1 Cobresal
Audax Italiano 1 - 0 Everton
China: CSL
Guangzhou City 0 - 5 Wuhan Yangtze
Henan SSLM 0 - 1 Meizhou Hakka
Nanjing City 1 - 2 Sichuan Jiuniu
Guangxi Pingguo 0 - 1 Shaanxi Chang'an
Xinjiang Tianshan 1 - 3 Jiangxi Beidamen
BIT 0 - 2 Suzhou Dongwu
Columbia: Primera A
Cortuluá 0 - 2 Alianza Petrolera
Atlético Bucaramanga 1 - 0 Unión Magdalena
Independiente Santa Fe 2 - 1 Deportes Tolima
Bogotá 1 - 0 Barranquilla
Deportes Quindío 1 - 0 Fortaleza CEIF
Llaneros 1 - 1 Boca Juniors de Cali
Coreea de Sud: K League Classic
Ulsan 4 - 0 Daegu
Incheon United 3 - 1 Jeonbuk Motors
Pocheon 0 - 1 Gyeongju HNP
Paju Citizen 1 - 1 Busan Transportation
Gimhae City 1 - 0 Daejeon Korail
Dangjin Citizen 1 - 3 Hwaseong
Costa Rica: Primera División
Herediano 4 - 2 Sporting San José
Croatia: 1. HNL
Dinamo Zagreb 4 - 1 Hajduk Split
HNK Gorica 3 - 2 Lokomotiva Zagreb
Orijent 1919 1 - 1 Solin
Dubrava Zagreb 0 - 0 Vukovar
Bijelo Brdo 1 - 2 Hrvatski dragovoljac
Cibalia 2 - 2 Kustošija
Danemarca: 1st Division
Helsingør 0 - 3 Hvidovre
Nykøbing 1 - 3 Vendsyssel
Kolding 4 - 0 Thisted
Aarhus Fremad 2 - 1 Frem
Jammerbugt 1 - 4 HIK
Ecuador: Liga Pro
9 de Octubre 1 - 2 Aucas
Mushuc Runa 1 - 1 Orense
Independiente Valle 2 - 0 Gualaceo
Elvetia: Challenge League
Stade Lausanne-Ouchy 0 - 2 FC Schaffhausen
Sion 2 - 2 Grasshopper
St. Gallen 4 - 1 Luzern
Estonia: Esiliiga A
FCI Levadia II 1 - 1 Elva
Laagri 3 - 0 Alliance
Legion 1 - 2 Nõmme Kalju
Tallinna Kalev 2 - 5 Tammeka
Flora 1 - 1 Trans
Finlanda: Kakkonen
OTP 0 - 1 Kraft
Reipas 1 - 2 KäPa
LaPa 0 - 4 JIPPO
PKKU 3 - 2 PPJ
EPS 3 - 4 Jazz
MuSa 2 - 3 I-Kissat
SalPa 4 - 0 Honka Akatemia
HJS Akatemia 2 - 1 GrIFK
Inter Turku 1 - 1 VPS
Ilves 0 - 4 Honka
KPV 1 - 1 PK-35
Franta: Ligue 1
Monaco 1 - 1 Rennes
PSG 5 - 2 Montpellier
Metz 2 - 0 Valenciennes
Annecy 0 - 1 Laval
Sochaux 0 - 1 Amiens SC
Bastia 3 - 0 Grenoble Foot 38
Dijon 2 - 2 Caen
Nîmes 1 - 0 Rodez
Le Havre 1 - 1 Pau
Guingamp 0 - 0 Paris FC
Bordeaux 1 - 0 Niort
Georgia: Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi 3 - 1 Sioni
Telavi 1 - 1 Samgurali
Germania: 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld 0 - 2 Hamburg
Darmstadt 4 - 0 Hansa Rostock
Holstein Kiel 3 - 0 Eintracht Braunschweig
Karlsruhe 3 - 2 Sandhausen
Ingolstadt 0 - 0 Saarbrücken
Elversberg 5 - 0 Zwickau
Borussia Dortmund II 1 - 0 Rot-Weiss Essen
Viktoria Köln 2 - 1 Dynamo Dresden
Verl 0 - 1 1860 München
Bayreuth 1 - 0 Osnabrück
Bayer Leverkusen 1 - 2 Augsburg
RB Leipzig 2 - 2 Koln
Hoffenheim 3 - 2 Bochum
Hertha BSC 1 - 1 Eintracht Frankfurt
Schalke 04 2 - 2 Borussia M'gladbach
Werder Bremen 2 - 2 Stuttgart
Bövinghausen 2 - 1 Sportfreunde Lotte
Preußen Münster II 7 - 1 Erndtebrück
Neckarsulmer SU 0 - 2 Mutschelbach
Stuttgarter Kickers 1 - 1 Nöttingen
Göppinger SV 1 - 0 CfR Pforzheim
Freiburger FC 1 - 3 FC Holzhausen
Offenburger FV 0 - 0 Ravensburg
Reutlingen 2 - 1 Backnang
Hollenbach 1 - 0 Villingen
FT Braunschweig 1 - 4 Ramlingen / Ehlershausen
Spelle-Venhaus 3 - 1 Pattensen
Arminia Hannover 2 - 2 Gifhorn
Eintracht Celle 3 - 1 Ahlerstedt / Ottendorf
RSV Eintracht 4 - 1 Optik Rathenow
Dynamo Schwerin 4 - 3 Tasmania Berlin
Budissa Bautzen 3 - 3 Blau-Weiß Zorbau
Einheit Wernigerode 0 - 1 FC Grimma
Einheit Rudolstadt 3 - 5 Eilenburg
Bischofswerdaer FV 1 - 0 Ludwigsfelde
Plauen 0 - 1 Union Sandersdorf
Oberlausitz Neugersdorf 0 - 0 An der Fahner Höhe
FC Gießen 2 - 0 Bayern Alzenau
Eintracht Stadtallendorf 3 - 1 FC 1906 Erlensee
Baunatal 2 - 0 Viktoria Griesheim
Rot-Weiß Hadamar 0 - 1 Weidenhausen
SV Steinbach 1 - 2 Eintracht Frankfurt II
Türk Gücü Friedberg 4 - 3 Dietkirchen
Unter-Flockenbach 0 - 4 Waldgirmes
Koblenz 3 - 0 Eisbachtal
Dudenhofen 0 - 3 Kaiserslautern II
Hertha Wiesbach 1 - 1 Arminia Ludwigshafen
FV Engers 07 7 - 0 Kirchberg
TSB Flensburg 1 - 1 Pansdorf
Husumer SV 2 - 3 Heider SV
Kilia Kiel 0 - 3 Eichede
Dornbreite Lübeck 0 - 5 Oldenburger SV
Kornburg 1 - 0 Donaustauf
ATSV Erlangen 1 - 2 Abtswind
Eintracht Bamberg 2 - 2 1. SC Feucht
Geesdorf 1 - 2 Cham
Jahn Regensburg II 2 - 2 Weiden
Schalding-Heining 5 - 1 Memmingen
1860 München II 0 - 0 Gundelfingen
Deisenhofen 2 - 3 Ingolstadt II
Nördlingen 0 - 2 Landsberg
Kirchanschöring 2 - 1 Erlbach
Türkspor Augsburg 2 - 4 Kottern
Woltmershausen 2 - 2 Komet Arsten
Blumenthaler SV 3 - 2 OSC Bremerhaven
Ulm 1 - 0 Bahlinger SC
Astoria Walldorf 1 - 0 Wormatia Worms
Balingen 3 - 2 SGV Freiberg
Aalen 3 - 0 Barockstadt Fulda-Lehn.
TSV Steinbach 0 - 1 Mainz 05 II
Energie Cottbus 3 - 0 Luckenwalde
Chemie Leipzig 1 - 2 Altglienicke
Straelen 0 - 1 Düren Merzenich
1. FC Bocholt 2 - 2 Wuppertaler SV
Wattenscheid 09 3 - 0 Fortuna Köln
Roding 2 - 0 Schalke 04 II
Lippstadt 08 1 - 4 Kaan-Marienborn
Unterhaching 1 - 1 Bayern München II
Vilzing 2 - 1 Aubstadt
Türkgücü München 0 - 0 Würzburger Kickers
Schweinfurt 1 - 1 Wacker Burghausen
Eichstätt 3 - 2 Nürnberg II
Hamburger SV II 2 - 2 Jeddeloh
Kickers Emden 1 - 3 Havelse
Drochtersen / Assel 3 - 1 Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel II 2 - 2 Teutonia Ottensen
Guatemala: Liga Nacional
Municipal 4 - 1 Malacateco
Santa Lucía 1 - 1 Comunicaciones
Honduras: Lia Nationala
UPNFM 1 - 2 Honduras Progreso
Indonezia: Liga 1
PSS Sleman 1 - 0 Barito Putera
Persib 2 - 1 PSIS Semarang
Bali United 1 - 2 Arema
Irlanda de Nord: Championship 1
Annagh United 2 - 0 Knockbreda
Ballyclare Comrades 0 - 0 Ballinamallard United
Dundela 1 - 0 Institute
H&W Welders 0 - 2 Ards
Loughgall 2 - 0 Warrenpoint Town
Newington Youth 4 - 1 Dergview
Ballymena United 2 - 2 Glenavon
Carrick Rangers 2 - 1 Newry City
Coleraine 3 - 1 Cliftonville
Crusaders 5 - 1 Dungannon Swifts
Italia: Serie A
Lecce 1 - 2 Internazionale
Milan 4 - 2 Udinese
Monza 1 - 2 Torino
Sampdoria 0 - 2 Atalanta
Cittadella 4 - 3 Pisa
Como 1 - 1 Cagliari
Palermo 2 - 0 Perugia
Japonia: J1 League
Consadole Sapporo 0 - 2 Vissel Kobe
Júbilo Iwata 0 - 6 Urawa Reds
Iwate Grulla Morioka 0 - 1 Blaublitz Akita
Ventforet Kofu 2 - 2 Roasso Kumamoto
Vegalta Sendai 2 - 3 Omiya
Montedio Yamagata 4 - 1 Zweigen Kanazawa
Fagiano Okayama 3 - 2 Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki 2 - 3 Ryūkyū
Kazahstan: Cup
Maqtaaral 1 - 1 Taraz
Kairat 3 - 0 Atyrau
Aksu 0 - 1 Ordabasy
Kaspiy 2 - 1 Akzhayik
Lituania: 1 Lyga
Garliava 2 - 1 Be1 NFA
Jonava 1 - 2 Kauno Zalgiris
Panevezys 1 - 2 FA Šiauliai
Malaezia: Premier League
Johor Darul Ta'zim II 1 - 0 Perak
Kelantan 2 - 1 PDRM
Petaling Jaya City 0 - 2 Negeri Sembilan
Terengganu 1 - 0 Sarawak United
Melaka United 2 - 2 Sri Pahang
Mexic: Liga MX
Necaxa 1 - 2 Monterrey
Tijuana 3 - 3 Puebla
León 0 - 3 Mazatlán
Moldova: Divizia Nationala
Dacia-Buiucani 2 - 0 Sfîntul Gheorghe
Zimbru 0 - 3 CSF Bălți
Norvegia: 2. Division
Arendal 3 - 2 Ørn Horten
Moss 3 - 1 Notodden
Odd II 0 - 1 Kvik Halden
Sotra 5 - 2 Vard
Ullern 8 - 0 Staal Jørpeland
Alta 2 - 1 Asker
Bærum 0 - 4 Ullensaker / Kisa
Gjøvik-Lyn 3 - 6 Brattvåg
Aalesund 1 - 2 Haugesund
Oceania: O-League
Vénus 4 - 0 Hienghène Sport
Olanda: Eredivisie
Go Ahead Eagles 2 - 5 PSV
Emmen 1 - 1 RKC Waalwijk
Utrecht 0 - 0 Cambuur
Feyenoord 0 - 0 Heerenveen
Staphorst 3 - 0 TOGB
USV Hercules 5 - 1 Ter Leede
JOS Watergraafsmeer 1 - 3 HSV Hoek
OJC Rosmalen 1 - 2 Sportlust '46
Groene Ster 2 - 0 Barendrecht
ADO '20 4 - 3 VVOG
Paraguay: Division Profesional
Guaireña 2 - 1 12 de Octubre
Libertad 4 - 1 Sol de América
Peru: Primera División
Ayacucho 1 - 2 ADT
Sporting Cristal 3 - 2 Carlos Stein
Carlos Mannucci 3 - 2 Universidad San Martín
Polonia: Ekstraklasa
Cracovia 0 - 1 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 1 - 3 Stal Mielec
Pogon Szczecin 2 - 2 Wisła Płock
Odra Opole 1 - 1 Resovia Rzeszów
Tychy 3 - 1 Wisła Kraków
SKRA Częstochowa 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Portugalia: Primeira Liga
Sporting Lisbon 3 - 0 Rio Ave
Casa Pia 0 - 1 Benfica
Romania: Liga I
Petrolul 52 1 - 0 Rapid
UTA Arad 2 - 1 Universitatea Cluj
Ripensia Timişoara 1 - 2 Unirea Slobozia
Metaloglobus 1 - 3 AS FC Buzău
Dumbrăviţa 1 - 2 Unirea Dej
Politehnica Iași 2 - 0 Viitorul P. Târgu Jiu
Unirea Constanța 0 - 3 Progresul Spartac
1599 Şelimbăr 4 - 0 SSU Poli Timişoara
Rusia: FNL
Volga Ulyanovsk 0 - 2 KAMAZ
Veles 0 - 2 Ufa
Shinnik 1 - 1 Rodina Moskva
Lokomotiv Moscow 1 - 1 Krylya Sovetov
Zenit 2 - 1 CSKA Moscow
Dinamo Moscow 0 - 0 Krasnodar
Scotia: Championship
Ayr United 2 - 2 Hamilton Academical
Inverness CT 4 - 1 Cove Rangers
Queen's Park 3 - 2 Partick Thistle
Raith Rovers 2 - 1 Greenock Morton
Alloa Athletic 2 - 4 FC Edinburgh
Clyde 3 - 0 Kelty Hearts
Dunfermline Athletic 1 - 0 Montrose
Falkirk 3 - 1 Peterhead
Queen of the South 1 - 1 Airdrieonians
Albion Rovers 0 - 1 East Fife
Dumbarton 4 - 0 Annan Athletic
Forfar Athletic 2 - 2 Elgin City
Stirling Albion 3 - 0 Stenhousemuir
Stranraer 2 - 2 Bonnyrigg Rose
Aberdeen 2 - 3 Motherwell
Livingston 2 - 1 Hibernian
Rangers 4 - 0 St. Johnstone
St. Mirren 1 - 0 Ross County
Serbia: Prva Liga
Radnički Sr. Mitrovica 1 - 1 Inđija
IMT Novi Beograd 2 - 1 Jedinstvo Ub
Napredak 0 - 0 Bačka Topola
Red Star Belgrade 4 - 0 Voždovac
Kolubara 2 - 2 Vojvodina
Zilina 1 - 0 Zlaté Moravce
Ružomberok 0 - 0 Trenčín
Slovenia: 1. SNL
Koper 5 - 0 Radomlje
Mura 2 - 2 Tabor Sežana
Dob 1 - 1 Beltinci
Bilje 2 - 1 Bistrica
Primorje 1 - 4 Fužinar
Rogaška 0 - 1 Aluminij
Spania: La Liga
Barcelona 0 - 0 Rayo Vallecano
Celta de Vigo 2 - 2 Espanyol
Real Valladolid 0 - 3 Villarreal
Eibar 2 - 1 Tenerife
Las Palmas 0 - 0 Real Zaragoza
Mirandes 1 - 1 Sporting Gijon
Leganes 1 - 2 Deportivo Alavés
SUA: MLS
New York RB 0 - 1 Orlando City
Cincinnati 2 - 2 Atlanta United
New England 1 - 0 D.C. United\t
Philadelphia Union 4 - 1 Chicago Fire
Toronto 3 - 1 Portland Timbers
Colorado Springs 4 - 4 El Paso Locomotive
Orange County SC 2 - 1 Phoenix Rising
Atlanta United II 0 - 2 Miami FC
Hartford Athletic 2 - 1 Indy Eleven
Louisville City 1 - 0 Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds 0 - 2 Memphis 901
Detroit City 1 - 1 Oakland Roots
Suedia: Allsvenskan
Helsingborg 0 - 0 Sirius
Stockholm Inter 3 - 2 Sollentuna
Lindome 4 - 0 Åtvidaberg
Lund 1 - 0 Tvååker
Oskarshamns AIK 3 - 0 Torns
Vänersborgs IF 0 - 0 Ängelholm
Dalkurd 1 - 2 Örgryte
Jönköpings Södra 0 - 5 Halmstad
Tailanda: Thai Premier League
Nakhonratchasima 1 - 2 Buriram United
Lampang 1 - 0 Nongbua Pitchaya
Ratchaburi 1 - 0 Muang Thong United
Tara Galilor: Feeder Leagues
Conwy Borough 1 - 2 Llandudno
Cefn Druids 2 - 0 Holyhead Hotspur
Buckley Town 2 - 1 Ruthin Town
Guilsfield 1 - 3 Prestatyn Town
Penrhyncoch 0 - 3 Porthmadog
Carmarthen Town 5 - 0 Swansea University
Trefelin 2 - 5 Cambrian & Clydach
Llantwit Major 0 - 2 Cwmbran Celtic
Ynyshir Albions 0 - 2 Pontardawe Town
Cardiff MU 2 - 0 Connah's Quay
Haverfordwest County 1 - 0 Caernarfon Town
Newtown 0 - 0 The New Saints
Pontypridd Town AFC 0 - 1 Flint Town United
Turcia: 1. Lig
Gençlerbirliği 3 - 3 Altınordu
Eyüpspor 1 - 0 Denizlispor
Manisa FK 0 - 1 Boluspor
Rizespor 1 - 1 Ankara Keçiörengücü
Galatasaray 0 - 1 Giresunspor
Adana Demirspor 3 - 0 Sivasspor
Kayserispor 1 - 0 İstanbulspor
Ungaria: NB I
Kecskeméti TE 1 - 0 Mezőkövesd-Zsóry
Ujpest 1 - 1 Zalaegerszegi TE
Venezuela: Primera División
Deportivo La Guaira 2 - 0 Caracas
Academia Puerto Cabello 4 - 2 Mineros de Guayana
Vietnam: V.League 1
Binh Duong 2 - 1 Sai Gon
Nam Dinh 0 - 1 Song Lam Nghe An
Zimbabwe: Premier Soccer League
Herentals 1 - 1 Highlanders
Platinum 1 - 1 Black Rhinos
Chicken Inn 1 - 0 Harare City
Cranborne Bullets 1 - 0 Ngezi Platinum

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 08/12/2022
America de Sud: Copa Libertadores
Estudiantes 0 - 1 Athletico Paranaense
Anglia: Championship
Watford 1 - 0 Burnley
Argentina: Prim B Nacional
Atlético Rafaela 1 - 2 Estudiantes Caseros
Platense 3 - 1 Banfield
Atlético Tucumán 1 - 0 Central Córdoba SdE
Colón 1 - 1 Arsenal
Huracán 4 - 1 Sarmiento
Armenia: Premier League
Lernayin Artsakh 0 - 1 Alashkert
BKMA 2 - 2 Noah
Australia: Victoria NPL
Melbourne Knights 1 - 1 Altona Magic
Austria: Regionalliga
Bruck / Leitha 1 - 2 Marchfeld
Scheiblingkirchen 1 - 1 Draßburg
Siegendorf 2 - 0 Wiener Viktoria
TWL Elektra 6 - 0 Mauerwerk
Traiskirchen / Tribusw. 3 - 2 Wiener Neustadt
Hertha 1 - 0 Gurten
Bad Gleichenberg 2 - 2 Leoben
Weiz 0 - 0 SAK Klagenfurt
Gleisdorf 09 0 - 0 Allerheiligen
Union Vöcklamarkt 1 - 2 St. Anna
Deutschlandsberger SC 1 - 3 Kalsdorf
Seekirchen 2 - 1 Bischofshofen
Pinzgau Saalfelden 5 - 0 Grödig
Salzburger AK 4 - 3 Golling
Wals-Grünau 1 - 2 Kuchl
TSV St. Johann 1 - 0 UFC Hallein
Anif 1 - 1 Austria Salzburg
Kitzbühel 1 - 2 Telfs
Kufstein 1 - 0 SVG Reichenau
Imst 1 - 2 Silz / Mötz
Kundl 1 - 4 Schwaz
Hall 0 - 3 Wörgl
WSG Tirol II 0 - 2 Fügen
Azerbaidjan: Premyer Liqa
Zira 1 - 3 Sabah
Belgia: First Division A
KV Oostende 1 - 3 Gent
Dender 1 - 4 Lommel
Excelsior Virton 1 - 1 RWDM
Bielorusia: Premier League
Torpedo BelAZ 4 - 0 Energetyk-BGU
Neman Grodno 1 - 0 Slutsk
Bolivia: Primera División
Universitario de Sucre 0 - 1 Nacional Potosí
Bosnia si Hertegovina: Premijer Liga
Leotar 1 - 0 Velez
Brazilia: Serie B
Vila Nova 0 - 0 Londrina
Bulgaria: First League
Cherno more 1 - 0 Pirin Blagoevgrad
Hebar 1918 0 - 3 Slavia Sofia
Cehia: 3. liga
Písek 2 - 2 Zbuzany
Velké Meziříčí 0 - 2 Blansko
Viktoria Otrokovice 3 - 1 Uherský Brod
Vrchovina 0 - 0 Hranice
Hlučín 0 - 1 Frýdek-Místek
Příbram 1 - 1 Karviná
Chile: Primera B
Puerto Montt 1 - 1 Cobreloa
Magallanes 0 - 1 Santiago Wanderers
Universidad Católica 2 - 2 O'Higgins
China: CSL
Wuhan Three Towns 5 - 1 Beijing Guoan
Guangzhou FC 1 - 2 Rongcheng
Cangzhou Mighty Lions 0 - 2 Shandong TaiShan
Qingdao Manatee 5 - 1 Heilongjiang Ice City
Shanghai Jiading 3 - 1 Zibo Cuju
Coreea de Sud: National League
Mokpo City 0 - 2 Siheung Citizen
Changwon City 1 - 0 Cheonan City
Costa Rica: Primera División
Pérez Zeledón 2 - 1 Cartaginés
Puntarenas 3 - 1 Municipal Grecia
Croatia: 1. HNL
Šibenik 0 - 0 Istra 1961
Danemarca: 1st Division
Fredericia 0 - 1 Vejle
Fremad Amager 0 - 0 Næstved
Hobro 0 - 3 SønderjyskE
B 93 3 - 1 Roskilde
FC Copenhagen 1 - 3 Randers
Horsens 3 - 3 Midtjylland
Elvetia: Challenge League
Neuchâtel Xamax 0 - 1 Lausanne Sport
Yverdon Sport 1 - 3 Wil
Bellinzona 0 - 4 Aarau
Estonia: Esiliiga A
Pärnu 3 - 2 Flora II
FCI Levadia 3 - 0 Vaprus
Finlanda: Veikkausliiga
Haka 3 - 2 Oulu
KTP 1 - 0 SJK Akatemia
JäPS 0 - 1 PEPO
Gnistan 2 - 2 Jaro
TPS 1 - 0 MP
Franta: Ligue 1
Nantes 1 - 1 Lille
Châteauroux 0 - 0 Paris 13 Atletico
Dunkerque 3 - 0 Le Mans
Bastia-Borgo 1 - 0 Le Puy Foot
Cholet 1 - 3 Avranches
Stade Briochin 2 - 2 Red Star
Concarneau 1 - 1 Orléans
Versailles 2 - 1 Martigues
Villefranche Beaujolais 1 - 1 Sedan
Germania: 2. Bundesliga
Nürnberg 0 - 3 Heidenheim
Kaiserslautern 0 - 1 Paderborn
Hallescher FC 2 - 0 VfB Oldenburg
Freiburg 1 - 3 Borussia Dortmund
Sonnenhof Großaspach 4 - 1 Bietigheim-Bissingen
Neustrelitz 0 - 1 Hertha Zehlendorf
Auerbach 1 - 1 SC Freital
Dassendorf 4 - 2 Concordia
Hamm United 2 - 1 Altona 93
Hamburger SV III 3 - 0 Rugenbergen
Hanau 93 2 - 2 Eddersheim
Jägersburg 0 - 2 Auersmacher
Morlautern 0 - 2 Pirmasens
Alemannia Waldalgesheim 1 - 1 Ahrweiler BC
ASV Neumarkt 1 - 2 Ammerthal
Gebenbach 1 - 6 Eltersdorf
Würzburger FV 1 - 3 Großbardorf
DJK Bamberg 4 - 0 Bayern Hof
1860 Rosenheim 1 - 2 Schwaben Augsburg
Garching 0 - 1 Ismaning
Dachau 3 - 0 Hallbergmoos-Goldach
ESC Geestemünde 3 - 1 TuSpo Surheide
Kickers Offenbach 5 - 2 Hoffenheim II
Viktoria Berlin 2 - 2 Lokomotive Leipzig
Hertha BSC II 0 - 1 Babelsberg
Wiedenbrück 5 - 0 Rot Weiss Ahlen
Pipinsried 3 - 0 Rain / Lech
Ansbach 1 - 1 Hankofen-Hailing
Viktoria Aschaffenburg 0 - 0 Greuther Fürth II
Illertissen 1 - 5 Augsburg II
Buchbach 2 - 0 Heimstetten
Hannover 96 II 0 - 3 Weiche Flensburg
Indonezia: Liga 1
Persik Kediri 1 - 2 Borneo
Irlanda: First Division
Bray Wanderers 0 - 3 Longford Town
Cork City 0 - 2 Treaty United
Waterford 2 - 1 Galway United
Wexford 2 - 2 Cobh Ramblers
Bohemians 0 - 1 Dundalk
Derry City 0 - 0 Shamrock Rovers
Drogheda United 3 - 1 Shelbourne
UCD 2 - 1 Finn Harps
Irlanda de Nord: Premiership
Larne 0 - 0 Glentoran
Italia: Serie B
Parma 2 - 2 Bari
Kargazstan: Top Liga
Dordoi Bishkek 1 - 0 Nur-Batken
Abdish-Ata 3 - 0 Kaganat
Lituania: 1 Lyga
Atmosfera 2 - 1 FA Šiauliai II
Banga II 0 - 2 Babrungas
Riteriai II 1 - 2 Žalgiris II
Neptūną Klaipėda 1 - 2 Panevėžys II
Dainava 2 - 1 Ekranas
Hegelmann Litauen 5 - 0 Džiugas Telšiai
Mexic: Ascenso MX
Atlante 1 - 0 Atlético Morelia
Correcaminos UAT 0 - 0 Cancún
Querétaro 1 - 1 Atlético San Luis
Nicaragua: Primera Division
UNAN Managua 2 - 1 Juventus Managua
Norvegia: Eliteserien
Sandefjord 2 - 5 Rosenborg
Sarpsborg 08 1 - 4 Bodø / Glimt
Olanda: Eerste Divisie
Almere City 3 - 0 TOP Oss
De Graafschap 1 - 2 VVV
Eindhoven 2 - 1 Willem II
Helmond Sport 1 - 3 AZ II
Roda JC 1 - 0 Ajax II
Telstar 0 - 5 PEC Zwolle
Excelsior 3 - 1 Vitesse
Polonia: Ekstraklasa
Miedź Legnica 0 - 1 Zagłębie Lubin
Widzew Łódź 1 - 2 Legia Warsaw
GKS Katowice 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Portugalia: Primeira Liga
Famalicão 0 - 3 Sporting Braga
Romania: Liga I
Argeș 0 - 2 Gloria Bistriţa
Csikszereda 0 - 1 Concordia Chiajna
Rusia: Premier League
Fakel 0 - 0 Ural
Scotia: Championship
Dundee 4 - 2 Arbroath
Serbia: Super Liga
Radnički Niš 1 - 3 Novi Pazar
Skalica 1 - 1 Podbrezová
Slovenia: 1. SNL
Celje 1 - 0 Bravo
Krško 1 - 3 Nafta
Spania: La Liga
Osasuna 2 - 1 Sevilla
Levante 0 - 0 Huesca
SUA: USL Championship
New York RB II 1 - 3 Charleston Battery
Tailanda: Thai Premier League
Bangkok United 2 - 0 Khonkaen United
Tara Galilor: Feeder Leagues
Gresford Athletic 0 - 1 Mold Alexandra
Holywell 1 - 6 Colwyn Bay
Llanidloes Town 2 - 0 Chirk AAA
Abergavenny Town 3 - 1 Goytre United
Llanelli Town 1 - 1 Ammanford
Barry Town United 0 - 1 Briton Ferry
Afan Lido 1 - 1 Taff's Well
Airbus UK 1 - 2 Aberystwyth Town
Turcia: 1. Lig
Altay 0 - 2 Samsunspor
Trabzonspor 1 - 0 Hatayspor
Ungaria: NB I
Debrecen 1 - 1 Vasas
Venezuela: Primera División
Portuguesa 0 - 0 Deportivo Lara
Metropolitanos 2 - 0 Estudiantes de Mérida
Vietnam: V.League 1
Thanh Hóa 2 - 0 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Zimbabwe: Premier Soccer League
Yadah 3 - 0 Whawha

powered by SoccerStats247