POS PubOrder baruri si restaurante

POS pentru baruri si restaurante. Click aici!

RSS Feed Directory
1590 feed-uri in director

SoccerStats247 Feed

Rezultate fotbal meci - 01/21/2022
Albania: Superliga
Vllaznia Shkodër 1 - 1 Egnatia Rrogozhinë
Algeria: Ligue 1
WA Tlemcen 0 - 1 Kabylie
Paradou AC 1 - 0 US Biskra
ES Sétif 3 - 1 RC Arbaâ
Belouizdad 3 - 0 MC Oran
Olympique Médéa 0 - 3 Saoura
CS Constantine 1 - 1 USM Alger
MC Alger 1 - 0 HB Chelghoum Laïd
NC Magra 2 - 0 ASO Chlef
Relizane 2 - 1 NA Hussein Dey
Anglia: National League
Southend United 2 - 1 King's Lynn Town
Watford 0 - 3 Norwich City
Australia: A-League
Wellington Phoenix 2 - 1 Western United
Belgia: First Division A
KV Oostende 1 - 2 Antwerp
RWDM 2 - 0 Lommel
Columbia: Primera A
América de Cali 1 - 0 Envigado
Independiente Santa Fe 1 - 1 La Equidad
Costa Rica: Primera División
Sporting San José 2 - 2 Guadalupe
Franta: Ligue 1
Olympique Lyonnais 1 - 0 Saint-Etienne
Bastia-Borgo 3 - 1 Sedan
Red Star 1 - 2 Chambly-Oise
Cholet 2 - 1 Bourg-en-Bresse Péronnas
Stade Briochin 0 - 1 Créteil-Lusitanos
Orléans 2 - 1 Boulogne
Villefranche Beaujolais 1 - 2 Laval
Le Mans 1 - 0 Châteauroux
Avranches 2 - 1 Sète
Germania: 2. Bundesliga
Hamburg 2 - 1 St. Pauli
Fortuna Dusseldorf 0 - 1 Nürnberg
Borussia Dortmund II 1 - 1 Freiburg II
Eintracht Frankfurt 0 - 2 Arminia Bielefeld
Bramfelder SV 0 - 1 Curslack-Neuengamme
Hamburger SV III 2 - 1 Osdorf
Honduras: Lia Nationala
Marathón 1 - 0 Platense
Irlanda de Nord: Championship 1
Ards 0 - 1 Annagh United
Crusaders 1 - 2 Glentoran
Larne 0 - 1 Cliftonville
Italia: Serie A
Hellas Verona 2 - 1 Bologna
Parma 0 - 1 Frosinone
Jocuri amicale internationale: Amicale
Peru 3 - 0 Jamaica
Irak 1 - 0 Uganda
Bolivia 5 - 0 Trinidad și Tobago
Mexic: Liga MX
Atlético San Luis 0 - 1 Juárez
Nicaragua: Primera Division
H&H Export 4 - 4 Real Estelí
Olanda: Eerste Divisie
AZ II 2 - 0 VVV
Den Bosch 0 - 2 Eindhoven
De Graafschap 1 - 0 Almere City
Helmond Sport 1 - 3 TOP Oss
MVV 0 - 1 Volendam
PSV II 3 - 0 Excelsior
Roda JC 5 - 0 ADO Den Haag
Utrecht II 0 - 4 Dordrecht
Portugalia: Primeira Liga
Arouca 0 - 2 Benfica
Paços Ferreira 1 - 1 Boavista
Romania: Liga I
Argeș 2 - 1 Dinamo Bucureşti
Scotia: FA Cup
Rangers 4 - 0 Stirling Albion
Spania: La Liga
Espanyol 1 - 4 Real Betis
Tenerife 4 - 0 Real Oviedo
Tara Galilor: Feeder Leagues
Guilsfield 0 - 0 Gresford Athletic
Llandudno 0 - 2 Holywell
Ammanford 3 - 0 Port Talbot Town
Goytre United 2 - 2 Afan Lido
Swansea University 2 - 2 Risca United
Cambrian & Clydach 1 - 1 Carmarthen Town
Cefn Druids 1 - 3 Caernarfon Town
Penybont 4 - 0 Aberystwyth Town
The New Saints 3 - 1 Connah's Quay
Turcia: 1. Lig
Samsunspor 3 - 0 Kocaelispor
Zonguldak Kömürspor 2 - 3 Pendikspor

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 01/20/2022
Africa: Cupa Africii
Sierra Leone 0 - 1 Guineea Ecuatoriala
Gambia 1 - 0 Tunisia
Mali 2 - 0 Mauritania
Anglia: League Cup
Arsenal 0 - 2 Liverpool
Cipru: Cup
Xylotympou 0 - 5 Omonia Nicosia
Columbia: Primera A
Águilas Doradas 1 - 1 Atlético Bucaramanga
Grecia: Cupa
Aris 0 - 0 Lamia
Honduras: Lia Nationala
Honduras Progreso 2 - 1 Motagua
Olimpia 4 - 2 Real Sociedad
Victoria 4 - 1 Real España
Italia: Coppa Italia
Roma 3 - 1 Lecce
Kenia: KPL
Leopards 3 - 1 Mathare United
Homeboyz 4 - 4 Nairobi City Stars
Bandari 0 - 1 Wazito
Tusker 2 - 0 Vihiga Bullets
Mexic: Ascenso MX
Pumas Tabasco 2 - 0 Tampico Madero
Alebrijes de Oaxaca 1 - 1 Leones Negros UdeG
Tapatío 1 - 0 Venados FC
León 1 - 1 Atlas
Nigeria: NPFL
Kwara United 1 - 0 Kano Pillars
Remo Stars 1 - 0 Abia Warriors
Olanda: KNVB Beker
Ajax 9 - 0 Excelsior Maassluis
PSV 2 - 1 Telstar
Scotia: FA Cup
Hibernian 1 - 0 Cove Rangers
Spania: Copa del Rey
Elche 1 - 2 Real Madrid
Athletic Club 3 - 2 Barcelona
Getafe 4 - 2 Granada
Turcia: Süper Lig
Galatasaray 1 - 3 Kasımpaşa
Rizespor 2 - 1 Antalyaspor
Alanyaspor 6 - 0 Hatayspor

powered by SoccerStats247



Rezultate fotbal meci - 01/19/2022
Africa: Cupa Africii
Egipt 1 - 0 Sudan
Albania: Superliga
Kukësi 0 - 1 Dinamo Tirana
Anglia: Championship
Reading 0 - 2 Luton Town
Hull City 2 - 0 Blackburn Rovers
Brentford 1 - 3 Manchester United
Leicester City 2 - 3 Tottenham Hotspur
Australia: A-League
Brisbane Roar 1 - 0 Perth Glory
Cipru: Cup
Pafos 1 - 3 Anorthosis
APOEL 2 - 1 Olympiakos Nicosia
Enosis 5 - 0 Ermis
Karmiotissa 0 - 1 Onisilos
Franta: Ligue 1
Clermont 0 - 2 Strasbourg
Lille 3 - 1 Lorient
Montpellier 0 - 1 Troyes
Amiens SC 0 - 1 Ajaccio
Toulouse 4 - 0 Nancy
Germania: DFB Pokal
Hoffenheim 1 - 4 Freiburg
Hannover 96 3 - 0 Borussia M'gladbach
Hertha BSC 2 - 3 Union Berlin
RB Leipzig 2 - 0 Hansa Rostock
Grecia: Cupa
Panathinaikos 4 - 0 Anagennisi Karditsas
PAOK 0 - 0 AEK Athens
Panaitolikos 2 - 1 Olympiakos
Volos NFC 1 - 0 Apollon Smirnis
Honduras: Lia Nationala
UPNFM 1 - 1 Vida
India: Indian Super League
Goa 1 - 2 East Bengal
Italia: Coppa Italia
Sassuolo 1 - 0 Cagliari
Internazionale 3 - 2 Empoli
Kenia: KPL
Nzoia Sugar 2 - 3 Talanta
Police 0 - 0 Ulinzi Stars
Gor Mahia 1 - 1 Bidco United
Sofapaka 0 - 0 Kariobangi Sharks
Mexic: Ascenso MX
Tlaxcala 1 - 0 Cimarrones de Sonora
Correcaminos UAT 0 - 0 Mineros de Zacatecas
Celaya 1 - 1 Atlante
Nigeria: NPFL
Katsina United 0 - 0 Lobi Stars
Sunshine Stars 2 - 0 Gombe United
Niger Tornadoes 2 - 0 Shooting Stars
MFM 1 - 3 Rivers United
Dakkada 0 - 1 Wikki Tourist
Plateau United 3 - 2 Nasarawa United
Olanda: KNVB Beker
NAC Breda 2 - 1 PEC Zwolle
Twente 1 - 2 AZ
Groningen 1 - 2 NEC
Spania: Copa del Rey
Real Sociedad 2 - 0 Atletico Madrid
Celta de Vigo 2 - 0 Osasuna
Valencia 1 - 1 Sevilla
Lugo 2 - 1 Almeria
Pozoblanco 2 - 0 Antoniano
Gerena 5 - 1 Puente Genil
Ceuta II 0 - 1 Recreativo Huelva
Utrera 1 - 0 Tomares
Olivenza 1 - 0 Villafranca
Vianés 2 - 2 Calahorra II
Oyonesa 0 - 1 Agoncillo
Alhaurín 1 - 1 Intergym
Almería II 0 - 3 Huétor Tájar
UD San Pedro 1 - 1 Torre del Mar
Juventud Torremolinos 1 - 0 El Palo
Huétor Vega 1 - 2 Alhaurino
CAP Ciudad de Murcia 2 - 2 Deportiva Minera
Bullense 2 - 3 Real Murcia II
Cartagena LU II 0 - 1 Racing Murcia
La Unión Atlético 1 - 1 Lorca Deportiva
Yeclano 2 - 0 Cartagena FC
Lealtad 1 - 0 Urraca
Lenense 1 - 0 Roces
Navarro 0 - 2 Langreo II
Mosconia 2 - 4 Tuilla
Deportivo Alavés II 1 - 2 San Ignacio
Aurrerá Ondarroa 3 - 0 Tolosa
Basconia 1 - 0 Anaitasuna
Beasain 1 - 1 Uritarra
Beti Gazte 1 - 3 Urduliz
Durango 1 - 2 Barakaldo
Deusto 2 - 2 Amurrio
Lagun Onak 1 - 1 Vitoria
Portugalete 2 - 3 Leioa
Santutxu 0 - 0 Pasaia KE
Villajoyosa 0 - 3 Silla
Torrent 1 - 0 Atzeneta
Torrellano 1 - 2 Callosa Deportiva
Saguntino 2 - 2 Roda
Benigànim 0 - 0 RC Catarroja
Jove Español 0 - 0 Olímpic Xàtiva
Villaverde San Andrés 0 - 1 RSD Alcalá
Trival Valderas 0 - 0 Pozuelo Alarcón
Getafe II 2 - 1 Colonia Moscardó
Torrejón 0 - 1 Alcorcón II
Binissalem 0 - 0 Felanitx
Almansa 1 - 2 Manchego
Hogar Alcarreño 2 - 2 Villarrubia
Turcia: Süper Lig
Trabzonspor 1 - 1 Giresunspor
Göztepe 2 - 1 Sivasspor
Kayserispor 1 - 0 Istanbul Basaksehir
Fenerbahce 2 - 1 Altay

powered by SoccerStats247